Zakopane Noclegi
Zakopane - noclegi i atrakcje w Zakopanem. Baza miejsc noclegowych z opiniami na temat obiektów.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Najlepsza pizzeria Zakopane
Autor Wiadomość
babes 

Wysłany: 2016-07-13, 11:14   Najlepsza pizzeria Zakopane

Polećcie proszę jakiś sprawdzony lokal, w którym będziemy mogli spróbować przede wszystkim lokalnego jedzenia, dobrej pizzy. Przychodzi Wam coś na myśl? Jeśli tak, to proszę podajcie namiary - mam na myśli możliwość zjedzenia czegoś lokalnego na placku pizzy.

szeres

Wysłany: 2016-07-14, 19:24   

Powiem Ci, że ciężko o coś takiego. Kiedy byliśmy na miejscu, to pizzę jedliśmy w Gusto Dominium, które znamy od siebie z miasta. Była na cienkim cieście, z serem góralskim, bardzo smaczna i apetyczna. Oczywiście ten ser smakował zdecydowanie inaczej, ale mnie po prostu odpowiadał. Wiadomo jednak, że każdy ma przecież swoje klimaty pizzowe, co nie?

babes 

Wysłany: 2016-07-15, 07:24   

A jak konkretnie ta pizza się nazywała? Pamiętasz? Ja byłem w ich lokalach tylko nie było to w Zakopanem - raczej w róznych miejscowościach w Polsce. Na pewno Kraków, Wrocław, chyba też Wawa - ale nigdy Zakopiec.

szeres

Wysłany: 2016-07-15, 21:10   

Gusto Dominium. Pewnie kojarzysz. Zresztą oni są obecnie w większości miast, więc możecie po prostu wcześniej sobie spróbować ich jedzenia.
Ta pizza z serem góralskim jest normalnie w menu w innych miastach - nie tylko w górach.

babes 

Wysłany: 2016-07-18, 07:20   

Hmm... czyli to jedzenie takie jak wszędzie, nie będzie tam niczego typowego dla lokalnego klimatu, zgadza się? Typowych produktów, totalnie nowych smaków? Bo o to chodzi...

szeres

Wysłany: 2016-07-19, 19:49   

Pizzę masz np. z serem góralskim. I jest fajna. A inne? Nie wiem czy znajdziesz pizzę z lokalnymi przysmakami... Nawet średnio widzę, żeby to mogło jakoś sensownie w połączeniu smakować. Raczej tak nie będzie, ale to też kwestia gustu jaki macie i tego jakie jedzenie wam po prostu odpowiada.Ja bym się na te góralskie specjały nie....

babes 

Wysłany: 2016-07-20, 11:28   

Ok dzięki, to mi zdecydowanie wystarczy, a już na miejscu coś sobie wybiorę. Mam jakieś tam swoje widzimisię. Kilka produktów uwielbiam, inne mniej, ale na pewno takiej pizzy z serem góralskim to ja sobie spróbuję. Strasznie jesteśmy ciekawi różnicy w smaku ;-)

szeres

Wysłany: 2016-07-21, 17:44   

Ewentualnie bierz pod uwagę inne miejscówki, ale tylko jeśli faktycznie ktoś wiarygodny ci je poleci.
To są wakacje. Wtedy należy jeść w takich miejscach, które zapewniają jakość - nie ma sensu ładować się w lokale, które nie dają dobrego jedzenia.

Albina 

Wysłany: 2017-01-03, 19:31   

Gusto Dominium rzeczywiście jest bardzo dobra. Zawsze kiedy przyjeżdżamy właśnie tam umawiamy się na pizzę.

Odpowiedz do tematu